Thumbnail image

Çocuklar İçin Özel Eğitici Kurslar

Yağlıboyayla çalışmak için terebentin ve bezir yağı (ya da günümüzde sıkça kullanılan haşhaş yağı) vazgeçilmez iki sıvıdır: Yağı inceltmek için kullanılırlar. Terebentin esansı ise başka bir inceltici sıvıdır. Ressam çantasında bulunmayabilir, ama palet ve fırçayı temizlemek için bulundurmak yararlı olacaktır.

 

Yağlıboya ressamının bir başka temel aracı da spatuladır. Kullanımına alışmak için orta büyüklükte ve yuvarlak uçlu olanını öneririz. Palet-üzerindeki renkleri karıştırmak ve boyayı tuvale doğrudan uygulamak için kullanılır.

Thumbnail imageÇocuk Eğitimi AnkaraThumbnail imageÇocuk Eğitimi AnkaraThumbnail imageÇocuk Eğitimi Ankara

Thumbnail imageÇocuk Eğitimi AnkaraThumbnail imageÇocuk Eğitimi AnkaraThumbnail imageÇocuk Eğitimi Ankara

Thumbnail imageÇocuk EğitimiThumbnail imageÇocuk Eğitimi

Çocuklar İçin Resim Kursu, Çocuklara Resim Dersleri

Sevgili Veliler, bu yıl çocuklarınızı ödüllendirerek yeteneklerini keşfediniz. İlköğretim öğrencilerine yönelik sanat ve teknolojik tasarım, resim kurslarımıza katılarak, geleceğin sanatçı adaylarını yetiştirelim.

Sevgili Veliler, hafta sonu Cumartesi ve Pazar programlarımıza katılarak çocuklarınızın geleceklerini şimdiden yeteneklerini keşfederek, gelecekte olacak olan mesleklerine yönlendirilmiş olmaları Siz Veliler için bir avantajdır. Siz ‘de çocuğunuzu ödüllendirerek, geleceğine iyi bir yatırım yapınız.

Aynı zamanda çocuğunuz ilköğretimi bitirdiğinde Anadolu Güzel Sanatlar Liselerine girebilmesini için şimdiden çizim yetenek sınavlarına yönelik sanat kültürünün altyapısını edinmiş olması bir avantajdır.

İlköğretim 8. sınıfta okuyan öğrencilere ve Anadolu Güzel Sanatlar Liselerinin yetenek sınavlarına hazırlanmak isteyen öğrencilere, hafta sonu Cumartesi ve Pazar 2 tam günlük programlarımıza katılarak, Anadolu Güzel Sanatlar Liselerini kazanmaları için, Ekim ayında başlayan yoğun programlarımıza kayıt için Siz’ in sevgili çocuklarınızı kurumlarımıza bekliyoruz.

RisusArt Market Açıldı İnceleyiniz
Gurur Tablomuzu İnceleyiniz
Hangi Kursa Gelebiliriz İnceleyiniz
Sanat Sergilerimiz İnceleyiniz
Kurs Saatini ve Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız
Eğlence ve Etkinlikler İçin Tıklayınız
Anadolu Sanat Market Açıldı Görmek İçin

VideoDerslerVideo Dersi İzle

KarakalemBoyamaKarakalemKuruBoyaKuruBoyaSuluBoyaDersleriSuluBoyaPastelBoyaPastelBoyaYagliBoyaYagliBoyaPerspektifCizimleriPerspektifDijitalBoyamalarDijital

Thumbnail image