Thumbnail image

Çocuklar İçin Yaz Kurslari

İkili yağ kabının seçenekleri daha fazladır: Bir göz basit kaptaki inceltici karışımla doldurulur, diğer göz ise boya inceltilmeye çalışılıyorsa bezir yağıyla, parlak ve mat lekeler arasında bir kontrast etkisi yaratılmak isteniyorsa terebentin esansıyla doldurulur. Yağlıboyayı inceltse bile boya yapımında kullanılması önerilmez. Buna karşılık, malzemeyi temiz tutabilmek için vazgeçilmez bir katkı maddesidir: Terebentin esansıyla fırçada, spatulada ve paletteki yağlıboyayı yok etmek mümkündür. Yağlıboya bir kez kuruduğunda, kalıcı bir katmana dönüştüğünü anımsatmakta yarar var. Fırçalar kirli kaldıklarında ve yağlıboya kuruduğunda kullanılmaz hale gelir. Spatula ve palet, bir falçatanın yardımıyla kazınabilir yani yağlıboya katmanları kazınarak temizlenebilir. Bu süreç sıkıcı olabilir, bu yüzden her boya işlemi bittiğinde bütün malzemenin temizlenmesini

Thumbnail image

Çocuklar İçin Resim Kursu, Çocuklara Resim Dersleri

Sevgili Veliler, bu yıl çocuklarınızı ödüllendirerek yeteneklerini keşfediniz. İlköğretim öğrencilerine yönelik sanat ve teknolojik tasarım, resim kurslarımıza katılarak, geleceğin sanatçı adaylarını yetiştirelim.

Sevgili Veliler, hafta sonu Cumartesi ve Pazar programlarımıza katılarak çocuklarınızın geleceklerini şimdiden yeteneklerini keşfederek, gelecekte olacak olan mesleklerine yönlendirilmiş olmaları Siz Veliler için bir avantajdır. Siz ‘de çocuğunuzu ödüllendirerek, geleceğine iyi bir yatırım yapınız.

Aynı zamanda çocuğunuz ilköğretimi bitirdiğinde Anadolu Güzel Sanatlar Liselerine girebilmesini için şimdiden çizim yetenek sınavlarına yönelik sanat kültürünün altyapısını edinmiş olması bir avantajdır.

İlköğretim 8. sınıfta okuyan öğrencilere ve Anadolu Güzel Sanatlar Liselerinin yetenek sınavlarına hazırlanmak isteyen öğrencilere, hafta sonu Cumartesi ve Pazar 2 tam günlük programlarımıza katılarak, Anadolu Güzel Sanatlar Liselerini kazanmaları için, Ekim ayında başlayan yoğun programlarımıza kayıt için Siz’ in sevgili çocuklarınızı kurumlarımıza bekliyoruz.

RisusArt Market Açıldı İnceleyiniz
Gurur Tablomuzu İnceleyiniz
Hangi Kursa Gelebiliriz İnceleyiniz
Sanat Sergilerimiz İnceleyiniz
Kurs Saatini ve Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız
Eğlence ve Etkinlikler İçin Tıklayınız
Anadolu Sanat Market Açıldı Görmek İçin

VideoDerslerVideo Dersi İzle

KarakalemBoyamaKarakalemKuruBoyaKuruBoyaSuluBoyaDersleriSuluBoyaPastelBoyaPastelBoyaYagliBoyaYagliBoyaPerspektifCizimleriPerspektifDijitalBoyamalarDijital

Thumbnail image