Thumbnail image

Çocuklar İçin Yaz Kurslari

Belirli bir düzeni koruyarak, palet üzerinde renklerin yerleştirilmesi için birçok yöntem bulunmaktadır: Bu yöntem ressamın boyalardan birini ya da diğerini seçmesine bağlıdır. Önemli olan, renk tepeciklerinin iyi yerleştirilmiş olması ve bu sıralanışın korunması gerektiğidir.


Her zaman soğuk ve sıcak renkler arasındaki ayırıma saygı göstermek gerekir. Sıcak renkler sarılar, kırmızılar ve toprak renkleridir (sarı okra, yanık siyena, yanık ombra). Soğuk renkler ise siyan mavisi, ultramarin mavisi, açık yeşil ve zümrüt yeşilidir. Renkler paletin üzerinde öbek halinde bulunmalıdırlar. Soğuk renkler aynı yerde bulunmakla birlikte kolayca ayırt edilebilirler.

Thumbnail imageEbru Sanatı AnkaraThumbnail imageEbru SergisiThumbnail imageAnkarada Ebru

 Thumbnail imageAnkarada Resim Thumbnail imageÇocuklar İçin Resim Thumbnail imageÇocuklar İçin Etkinlikler

Thumbnail imageSanat EtkinlikleriThumbnail imageResim EtkinlikleriThumbnail imageÇocuklar İçin Sergiler

Thumbnail imageÇocuk Ve GüvenThumbnail imageAnkarada SanatThumbnail imageResimler ve Sergiler

Thumbnail imageErenin Televizyon RöpörtajıThumbnail imageAnkarada Resim Sergisi Düzenleyen Öğr.Thumbnail imageEbru Dersinde Bir Gösteri Yapan Öğrenci

Thumbnail imageAnkarada Resim Sergileri Yapan ÖğrenciThumbnail imageAnkarada Resim Dersleri Yapan ÖğrencilerimizThumbnail imageAnkarada Sanat Faaliyetleri Yapan Öğrencilerimiz

Thumbnail imageÇocuklar İçin Resim ŞenlikleriThumbnail imageÇocuklar İçin Resim ŞenlikleriThumbnail imageÇocuklar İçin Resim Şenlikleri

Çocuklar İçin Resim Kursu, Çocuklara Resim Dersleri

Sevgili Veliler, bu yıl çocuklarınızı ödüllendirerek yeteneklerini keşfediniz. İlköğretim öğrencilerine yönelik sanat ve teknolojik tasarım, resim kurslarımıza katılarak, geleceğin sanatçı adaylarını yetiştirelim.

Sevgili Veliler, hafta sonu Cumartesi ve Pazar programlarımıza katılarak çocuklarınızın geleceklerini şimdiden yeteneklerini keşfederek, gelecekte olacak olan mesleklerine yönlendirilmiş olmaları Siz Veliler için bir avantajdır. Siz ‘de çocuğunuzu ödüllendirerek, geleceğine iyi bir yatırım yapınız.

Aynı zamanda çocuğunuz ilköğretimi bitirdiğinde Anadolu Güzel Sanatlar Liselerine girebilmesini için şimdiden çizim yetenek sınavlarına yönelik sanat kültürünün altyapısını edinmiş olması bir avantajdır.

İlköğretim 8. sınıfta okuyan öğrencilere ve Anadolu Güzel Sanatlar Liselerinin yetenek sınavlarına hazırlanmak isteyen öğrencilere, hafta sonu Cumartesi ve Pazar 2 tam günlük programlarımıza katılarak, Anadolu Güzel Sanatlar Liselerini kazanmaları için, Ekim ayında başlayan yoğun programlarımıza kayıt için Siz’ in sevgili çocuklarınızı kurumlarımıza bekliyoruz.

RisusArt Market Açıldı İnceleyiniz
Gurur Tablomuzu İnceleyiniz
Hangi Kursa Gelebiliriz İnceleyiniz
Sanat Sergilerimiz İnceleyiniz
Kurs Saatini ve Fiyatlarını Görmek İçin Tıklayınız
Eğlence ve Etkinlikler İçin Tıklayınız
Anadolu Sanat Market Açıldı Görmek İçin

VideoDerslerVideo Dersi İzle

KarakalemBoyamaKarakalemKuruBoyaKuruBoyaSuluBoyaDersleriSuluBoyaPastelBoyaPastelBoyaYagliBoyaYagliBoyaPerspektifCizimleriPerspektifDijitalBoyamalarDijital

Thumbnail image