Ebru Sanatı Etkinlikleri Ankara

Battal Ebru

Thumbnail image 

Battal Ebru

Battal ebru nedir ve nasıl öğrenilir konusunda en iyi merkez olarak bizler yani Anadolu Sanat Merkezi hizmet vermekteyiz. Ebru eğitimi alarak geleneksel sanatımızı öğrenerek atalarımız gibi sizlerde ebru sanatını icra edebilirsiniz. Hocalarımızın sizlere göstereceği yakın ilgi ile çok iyi bir eğitim alabilecek ve böylece yapacağınız ebrular ile de gurur duyacaksınız.


Bir hobi edinmek ve bunun da sanatla ilgili olmasını istiyorsanız Battal ebru kurslarımıza katılmalısınız. Burada sizler geleneksel Osmanlı ebrusu ile ilgili bütün bilgileri alabilecek ve yapacağınız battal ebru çalışması ile de memnun olacaksınız. Bu sanatta ilerleme gösterecek ve geleneksel Osmanlı minyatürü sizler içinde yapılması çok kolay olacaktır.


Battal ebru örnekleri görmek ve bu kurslar hakkında bilgi almak için Anadolu Sanat Merkezi olan kursumuzu ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Burada sizler battal ebru örneklerini görebilecek ve alacağınız kurslar ile sizlerde bunlar gibi ebrular yapabilmek içinde kurslarımıza başlayacaksınız. Battal ebru kursu olarak kalitemizi de göreceksiniz.

Thumbnail image 

Ankarada Ebru Eğitimi, Ankarada Ebru Sanatı, Ankaradaki En İyi Battal Ebru, Ankaradaki En Kaliteli Battal Ebru, Ankaradaki En Uygun Battal Ebru