fotoğrafçılık kursları Ankara

Fotoğraf Eğitim

Fotoğraf Eğitim


Fotoğrafçılık Kursları veren birçok eğitim kurumu bulunuyor. Fakat Fotoğrafçılık Sanatı denince akla Anadolu Sanat Merkezi geliyor. Çünkü aşağıda yer alan eğitim içeriklerinin tamamını sanat atölyemizde alabilirsiniz. Önemli olan hangisi için eğitim almak istediğinizi bildirmeniz ve görüşmeye gelmenizdir. Bu görüşme sırasında sizlere detaylı bilgilendirme yapılacaktır.


Eğitim İçerikleri:

Temel Eğitim, İleri Uygulama Eğitimi, Akademik Eğitim, Moda, Stüdyo, Düğün, Doğum, Yemek, Belgesel, Kurumsal, Portre, Panoramik, Siyah Beyaz, Seyahat, Mimari, Ürün, Hava Fotoğrafçılığı, Kişiye Özel, Kurumlara Özel, Gruplara Özel, Raw İşleme, Görüntü İşleme, Karanlık Oda Atölyesi, Photoshop Atölyesi, Canon Kursu, Nikon Kursu, Fotoğrafla Anlatmak, Fotoğrafta Biçim, Fotoğraf Seçmek, İnsan ve Portre, Fotoğrafta Kompozisyon,


Yukarıda yer alan konular için gereken ekipmanlar mevcuttur. Elinizde var olan fotoğraf makinesinin katılım göstermek istediğiniz kurs ile paralel olup olmadığınız Anadolu Sanat Merkezi’ni ziyaret ederek öğrenebilir ve uzman öğretmenlerimiz ile görüşebilirsiniz. Böylelikle eğitim planınızı daha sağlıklı bir şekilde organize edebilirsiniz. Ayrıca bazı ekipmanlara sahip değilseniz fotoğrafçılık kursu bünyesindeki ekipmanları hizmetinize sunabilme imkânı vardır.


Web sitemizde yer alan tanıtıcı videoları ve fotoğraf makinesi videolarını izleyerek eğitimlerimiz ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz.  Videolarda yer alan atölye ve eğitim ortamı sayesinde verdiğimiz eğitimin kalitesinden emin olacaksınız.

Ankarada Fotoğraf, Ankarada Fotoğraf Dünyası, Ankarada Fotoğraf Eğitim Sitesi, Ankarada Fotoğraf Eğitimi, Ankarada Fotoğraf Sempozyumu, Ankarada Fotoğraf Web Sitesi, Ankarada Fotoğrafçılık Kursları, Ankarada Fotoğrafçılık Sanatı