Thumbnail image 

Fotoğraf Okulu

 


Fotoğrafçılık Kursu olarak hizmet veren atölyemiz giderek gelişen eğitmen kadrosu ve eğitim içerikleri ile Fotoğraf Okulu haline gelmiştir.


Fotoğrafçılık okulumuzda yer alan derslerimiz ile ışıkla yazı yazmanın büyülü dünyasını aralayacaksınız.  Fotoğraf dünyası ile ilgili bilgi sahibi olarak bilinçleneceksiniz. Amatörce çektiğiniz fotoğraflarınızı daha profesyonel çekebiliyor olacaksınız. Daha kaliteli fotoğraflar çekmek ve bilinçli bir şekilde fotoğraf makinesini kullanmak isterseniz sizleri Anadolu Sanat Merkezi’ne bekliyoruz.


Dijital fotoğrafçılığın giderek yaygınlaşması ve büyümesi ile birlikte fotoğraf hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Eski fotoğrafçılık karanlık odalarda yapılırken artık daha modern çözümler yaratıldı. Kolaylaşan ve gelişen teknoloji sayesinde fotoğrafçılık oldukça popüler oldu.


Anadolu Sanat Merkezi fotoğrafçılığı profesyonel bir hobi yapmak isteyenlere yardımcı olabilecek eğitimler veriyor. Estetik yönü güçlü fotoğraflar yaratabilmeniz için doğru teknik bilgileri sizlere sunuyor. Ders içerikleri web sitesinde yer alan videolar  ve derslerde yapılan sunumlar destekleniyor. Öğrenciler isterse sonrasında bu eğitim içeriklerine ulaşabiliyorlar ve bilgilerini pekiştirebiliyorlar.


Ayrıca fotoğraf eğitimlerinin gün ve saatleri kursa katılan kişilerle ortak belirlenmekte, çalışanlar için ve kısıtlı zamanları olan, herkese en uygun saatlere göre ayarlanmaktadır. Fotoğraf Eğitimleri almak isteyen herkesi sanat atölyemize bekliyoruz.


Thumbnail image