Fotograf Makinesi Sensoru Ankara

Fotoğrafçılık Sanatı

Thumbnail image 

Fotoğrafçılık Sanatı


Siyah Beyaz Fotoğraflar ile başlayan ve Renkli Fotoğraflar ile devam eden bir eğitim kursumuz mevcuttur. Türkiye’de ve Fotoğraf Sanatı  denilince ilk akla gelen ünlü sanatçılarımız ve katkılarından bahsetmek gerekir.


Çoşkun Aral fotoğrafçılık sanatı için büyük katkılar sağlamıştır. Kendisi dünya gezgini, belgesel yapımcısı ve savaş fotoğrafçısıdır. Hala çalışmalarına devam etmektedir. 1956 yılında Siirt’te dünyaya gelmiştir. Adını duyurması 1977 yılı kanlı 1 Mayıs olaylarında çektiği fotoğraflar ile olmuştur.


Bir çok olay içerisinde bulunarak fotoğraf çekmiştir. Cesur ve kimlikli çalışmaları vardır. Fotoğraf ile ilgilenen herkesin 190 bölüm süren Haberci belgesel serisini izlemesi gerekir. Bu belgesel ile Türkiye’nin günlüğü tutulmuştur.  Çektiği fotoğraf ile uluslararası platformda ödüllere layık görülmüştür


Ayrıca Türkiye fotoğrafçılığını  1988 yılında Ara Güler ile birlikte Danimarka ve Finlandiya’da açtıkları sergi ile dünyaya duyurmuştur.


Türkiye de fotoğrafçıların isimleri sıralanırken adı mutlaka anılan bir sanatçıdır. Ayrıca dünyanın en iyi savaş fotoğrafçılarından biridir.


Fotoğraf eğitimlerine bir hobi olarak başlayabilir ve içinizdeki yeteneği keşfedebilirsiniz. Hayallerinizin peşinden giderek yeni kapılar açabilirsiniz. Hangi makineyi kullanırsanız kullanın dünyada insan gözünden daha iyi bir lens yoktur. Bu yüzden içinizdeki yeteneğe bir fırsat vererek Anadolu Sanat Merkezi’ni ziyaret edebilirsiniz.


Thumbnail image 

İletişim Bilgileri:

Ankarada Butona Çekimler, Ankarada Çekim, Ankarada Çekim Sanatı, Ankarada Eski Çekim, Ankarada Fotoğraf Karesi, Ankarada Fotoğraf Sanatı, Ankarada Renkli Çekimler, Ankarada Resim Sanatı, Ankarada Siyah Beyaz Fotoğraflar, Ankarada Toz Sanatı