Sulu Boya Çizim Dersleri Ankara

Grafiker Kursu

Thumbnail image 

Grafiker Kursu


Grafikerler kurumsal kimlik öğelerini bilmek zorundadır. Kurumsal kimliğe ait olan amblem ve logo tasarım, antetli takımı, broşür, el ilanı, dergi ilanı, afiş, billboard gibi çalışmaların nasıl yapıldığına kursumuzda özenle değinilmektedir.


 Grafik Tasarım kursu boyunca iki boyutlu tasarım oluşturabileceğiniz Coreldraw esnek çizim araçları ile sizlere yardımcı olacaklar. Ayrıca düş dünyanızı bir tuval resmi tadında Adobe Photoshop’un gelişmiş araç paletini kullanarak zengin bir renk yelpazesi ile sunabilirsiniz. Yazılı basın için hazırlanmış Adobe İndesign programı ile gazete, dergi, kitap mizampajı yapabilir basıma hazırlayabilirsiniz.


Grafik Tasarım Eğitimi amacı; Kartvizitler ve Davetiyeler, Fatura, İrsaliye, Makbuz vb. Ofis Belgeleri, El ilanları, insert’ler, flyer’lar, Broşür, Kataloglar ve Fiyat Listeleri, Afişler ve Posterler, Kitap Kapakları ve Kitaplar, Dergiler, Stand Çalışmaları ve Dış-İç Büyük Cephe Çalışmaları (BilBoard, OutDoor vb.), Web’e Yönelik Grafik, Resim ve Logo Çalışmaları gibi, genel olarak Grafik Atölyesi – Renk Ayrımcı – Matbaa arasında gelişen ve Masaüstü Yayıncılık Uygulamaları (Desktop Publishing) olarak bilinen çalışmaları gerçekleştirebilecek grafiker yetiştirmektir.


Grafiker Nerede Bulunur, Ucuz Yolu Grafiker, Grafik Bölümü Mezunları, Grafiker Arayanlar için kursumuz harika bir seçenektir.


Thumbnail image 

Ankarada Grafik Arayan Şirketler, Ankarada Grafik Nerede Bulabilirim, Ankarada Grafiker Aranıyor, Ankarada Grafiker Eğitimi, Ankarada Grafiker Kursu, Ankarada Grafiker Nerede Bulabilirim, Ankarada Grafiker Nerede Bulunur, Ankarada ki Grafik Eğitimcileri, Ankarada ki Grafikerler, Ankarada Ucuz Yolu Grafiker