İmgesel Karakalem Bir Çalışma Odası Çizimi Ankara

İç Mimari Dekorasyon

Thumbnail image 

İç Mimari Dekorasyon


İç mimarlık geleceğin en kazançlı ve geçerli meslekleri arasında olacaktır. İç mimari ve dekorasyon eğitimi ile daha çok pratiğe önem veren kursumuz bulunmaktadır. Eğitim kalitemizi her geçen gün arttırarak yıllardır sahip olduğumuz bilgi ve deneyimi aktarmayı hedefliyoruz. Akademisyenler ve uzman eğitmenler ile nitelikli bir eğitim müfredatı hazırlanmıştır. Anadolu Sanat Merkezi olarak Türkiye’nin ilk ve tek tam zamanlı sertifika programlarını, bilgisayar ve meslek eğitimlerini vermeyi amaçlamaktayız.


Sanat atölyemiz de İç mimarlık ve dekorasyon eğitimi ile kendini geliştirmek isteyen herkese meslek edindirmeye çalışıyoruz. Sektörün en iyi ve güncel meslek edindirme programları ile hizmet vermeye devam ediyoruz.


Ofis, daire, yazlık gibi yaşam alanlarını farklı ve yaratıcı bir şekilde tasarlamak istiyorsanız kursumuz tam size göre. Eğitim sayesinde sürdürülebilir, fonksiyonel ve eğlenceli şekilde mekanları tasarlayabilirsiniz. Kursumuz sektörün ihtiyacı olan profesyoneller yetiştirmek için hazırlanmıştır.


Atölyemizde verilen eğitimler ile tasarım teorisi ve tarihi ile stüdyo derslerini birleştiren kapsamlı bir eğitim alabilirsiniz. İyi bir tasarım yapmak için ihtiyacınız olan tüm kaynaklara kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca eğitimlerimiz ile mimarlık ve dekorasyon yetenekleriniz zenginleşerek, iyi bir portföyle  sahip olabilirsiniz.


İç Mimari Dekorasyon, İç Mekan Tasarımları ve Mekanı Güzel Hale Getirenler arasında yerinizi almak için sizi de eğitimlerimize bekliyoruz.


Thumbnail image 

Ankarada Ev İçi Resimleri, Ankarada İç Mekan Düzenlemesi Yapanlar, Ankarada İç Mekan Düzenleyenler, Ankarada İç Mekan Eğitimi Verenler, Ankarada İç Mekan Tasarımı Yapanlar, Ankarada İç Mekan Tasarımları, Ankarada İç Mimari Dekorasyon, Ankarada İnter Resim, Ankarada Mekanı Güzel Hale Getirenler