Ankarada Güzel Sanatlar Fakülteleri İçin Hazırlık Kursları

Kara Kalem El Çizimleri

Thumbnail image 

Kara Kalem El Çizimleri


Karakalem El Çizimleri yapabileceğiniz kursumuza kayıt yaptırarak dilediğiniz çizimleri yapabilirsiniz. Bunun için emek harcamanız ve çalışmanız gerekmektedir. İstediğiniz gibi çizimler yapabilmek için ortaya çıkan sonuç sizi tatmin edene dek kursumuzda çizimleri birlikte yapıyor olacağız.  Yaptığınız her çalışma kıymetli ve değerlidir. Aynı ya da benzer konular üzerinde çalışarak güzel çalışmalar ortaya çıkaracağız.


Ayrıca kursumuzda natürmort düzenleme ya da modelli çalışmalar da yapabileceksiniz. Bu çalışmalar karakalem kursunu tamamlamanız ardından devam edeceğiniz sulu ve yağlı boya çalışmalarında sizlere rehberlik edecektir.


Karakalem çalışmaları yaparken yumuşak dokulu kurşun kalemler veya kömür kalemler de kullanacağız. Bunları kağıt üzerinde temizlemek için ise hamur silgi kullanacağız. Bu malzemeleri dilerseniz Anadolu Sanat Merkezi’nden tedarik edebileceksiniz. Kursa katılım göstermek için ayrıca bir enerji harcamanıza gerek kalmadan malzemelerinizi kurs ortamında alabileceksiniz. Ek olarak kullanacağımız kağıtlar da dilerseniz kendiniz alabilirsiniz.


Kendiniz almayı tercih ederseniz dokulu kağıtlar almamalısınız. Dokulu kağıtlar kalem izi tutacağı için ilk başlangıçta tercih edilmemelidir. Yeni başlayanlar için az dokulu ve gramajlı kağıtlar kullanılması daha iyi sonuçlar verir. Çizim Kursları almak isteyen tüm sanat severleri Anadolu Sanat Merkezi’ne bekliyoruz. Yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve dilediğiniz çizimleri yapabileceğiniz kurs ortamı sayesinde kendinizi rahat  hissedeceksiniz. Yetenek kursları ile üniversite kapılarını aralamak uzman öğretmenlerimiz ile artık daha kolay olacak.


Thumbnail image 

Ankarada Karakalem Çizim, Ankarada Karakalem El Çizimleri, Ankarada Karakalem El Yapımı Çalışmalar, Ankarada Karakalem El Yapımı Çizimler, Ankarada Karakalem El Yapımı Tablolar, Ankarada Orijinal El Çizimleri, Ankarada Orijinal El Yapımı Çizimler