Thumbnail image 

Karakalem Yüz Çalışmaları


Yüz çalışması yapabilmek gerçekten emek ve uğraş istemektedir. Bunun için iyi bir öğretmen ve kurstan desteklen alınması gereklidir. Anadolu Sanat Merkezi olarak karakalem kurslarımız bulunmaktadır. Merak ettiğiniz her şeyi kursumuzda öğrenebilirsiniz. Adım adım çizim için anlatım aşağıdaki gibidir:


Çizimin içerisindeki dikdörtgen çizgileri silelim. Göz bebeğinin içine ufak çizgiler çizelim ve merceğini siyaha boyayalım. Göz ve kaşın dış kenarlarına kontur çekelim.


Dudaklara dolgunluk vermek için çizgilerle biraz gölge verin. Alt dudağın hemen altına çeneyi belirginleştirmek için bir çizgi çizin. Elmacık kemiğini belirginleştirip aynı zamanda burun deliklerini belirgin eden gölgelerle çizimi tamamlayalım.


Çizimimiz Bu kadar Oranlı yaptığınız zaman kesinlikle iyi sonuçlar çıkacaktır. Yalnız pratikleşince bu oranlara gerek duymayacaksınız. Çünkü gözünüz sizin oran kaynağınız olacaktır.


Yüz Çizmek Ada ve Karakalem Eğitim, Karakalem Portre Çalışması, Kara Kalem Fiyatı, Karakalem Ücretleri ile ilgili bilgi almak ve doğru bir adreste eğitim alarak başarılı çalışmalar yapmak için kursumuz ile iletişime geçebilirsiniz.


Thumbnail image