Ankarada Güzel El Çizim Eğitimi Verenler

Mimarlık Dekorasyonu

Thumbnail image 

Mimarlık Dekorasyonu


Mimarlık ve dekorasyonun önemi nedir derseniz işlevselliğidir. Mimari tasarım hata kabul etmeyen bir teknik işlevsellik taşımalıdır. Kişiye özel alanlar yaratarak ihtiyaç duyulan konforu sağlayabilmek ise ergonomik işlevsellik ise mimaride olmalıdır.


Mimarın tasarım içerisinde müdahale etme alanları vardır. Birçok mimar bu konuda kendine set çekmektedir. Hatta mesleğe yeni atılanlar bu konuda çekingen davranmaktadır.  Teknik konuda ise mutlaka bir mimar eli olmalıdır.  Çünkü bu konularda sorumluluk mimar ve uygulamacılarındır.


Mimarın bu tarz konulara vakit ayırması gerekir. Malzeme seçiminde, yapım aşamasında ve planlama sürecinde sadece tecrübe ile değil sabır ve özenle yapılmalıdır.


Burada işe bilgi ve birikimin yanına deneysel unsurlar katmanız gerekiyor. Çünkü, her ne kadar benzeri yapılmış bile olsa, türünün ilki olacak olan bir ürün, mobilya veya mekan meydana getiriyorsunuz. Bunun için aslında tıpkı bir mucit gibi farklı malzemeler kullanarak yeni keşifler yapmanız gerekmektedir.


Mimarlık Tasarım Atölyeleri, Mimarlık Tasarım Kursları, Mimarlık Dekorasyon Eğitimleri, Mimari Dekorasyon Ofisleri,  Mimari Dekorasyon Tasarımları, Mimari Tasarım Stüdyoları konuları için atölyemizde yer alan tecrübeli ve alanında uzman öğretmenler ile eğitim alabilirsiniz.


Thumbnail image 

Ankarada Hoş Mimari Tasarımlar, Ankarada Mimari Dekorasyon Ofisleri, Ankarada Mimari Dekorasyon Tasarımları, Ankarada Mimarlık Dekorasyon, Ankarada Mimarlık Dekorasyon Eğitimleri, Ankarada Mimarlık Tasarım Atölyeleri