Hobi Karakalem Çizim Dersleri Ankara

Modelist Dershanesi

Thumbnail image 

Modelist Dershanesi


Modelistlik kurslarında kullanılan programlar vardır. Bizler en çok kullanılan ve en çok ihtiyaç duyduğunuz programını öğretiyoruz. Türkiye ‘de en çok kullanılan Gerber programı verilmektedir.  Gerber ‘den sonra Türkiye ‘de en çok kullanılan program Assyst programıdır.


Ek olarak Anadolu Sanat Merkezi olarak Assyst eğitimi de interaktif ve model uygulamalı olarak bir ders dahilinde eğitimi verilmektedir.Yani modelistlik eğitimi aldığınız zaman Gerber v8 hem de Assyst, ayrıca 3d modelistlik programı alma şansına sahip olacaksınız. Bilgisayarlı modelistlikteki en önemli püf nokta en çok kullanılan kalıp programını bilmektir.


Hazır kalıbı dijit edip  serileme ve pastalını gösterip bilgisayarlı modelistliği maalesef bu şekilde eğitimini veren kurumlar var. Kurumumuzda sıfırdan bir baz kalıbı riga takımı kullanmadan bilgisayarda kalıbını oluşturup istediğiniz modeli uygulayıp ister etek ister astarlı ceket tamamını bilgisayar ortamında kalıbını çıkarma imkanına sahipsiniz.


Modern Çizgideki Kursiyerleri, Çağdaş Eğitim, Uluslararası Eğitim, Uluslararası Modelistlik Eğitimi, Modelist İle İlgili Dersler, Moda Eğitim, Modelistlik Eğitimi ile ilgili bilgi almak ve doğru bir adreste eğitim alarak başarılı çalışmalar yapmak için kursumuz ile iletişime geçebilirsiniz.


Thumbnail image 

Ankarada ki Çağdaş Dershaneler, Ankarada ki Çağdaş Eğitim, Ankarada ki Devrimci Dershaneler, Ankarada ki İlerici Dershaneler, Ankarada ki Model Çağdaş Okullar, Ankarada ki Modeli Liseler, Ankarada Modelin Dershaneler, Ankarada Modern Çizgideki Kursiyerleri, Ankarada Modern Sanat Okulları