Ankarada Güzel Sanatlar Resim Kursları Atölyede Ders Sonrası Etkinlikler

Öğrencilerimizle İlgili Yemek Görselleri

Öğrencilerimizle İlgili Yemek Görselleri

Yeni bir kariyer hedefi olan tüm kursiyerler mimarinin tüm teorik ve uygulamalı süreçlerine katılım göstererek kendilerini geliştirebilecekler. Başlangıç seviyesinde dizayn, dekorasyon ve planlama teknikleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Akabinde ise renk, ışık, zemin, pencere, mobilya, konut, duvar gibi mimarinin temel unsurlarını öğrenebileceksiniz. Bu kursa gelirken hayalinizde olmayan fakat yaparken şaşıracağınız yemek, çocuk, oturma, çalışma odası, banyo ve mutfak dizaynı, ayakkabı dolabı, kütüphane, kapı gibi unsurların oluşturulması hakkında pek çok sürece dahil olabileceksiniz

İç mimarlık kursunun içeriğinde yer alan ve  en temel bilgisayar programları arasında yer alan 3D Studio Max ve Autocad ile kişisel çalışmalarınızı bilgisayar ortamına taşıyabileceksiniz.

Eğitimi başarı ile tamamlayanlar kendilerini geliştirmeleri halinde proje müdür ve iç mimari konularından çalışabileceklerdir. Tasarım ve konsept danışmanı olarak projelerde yer alabilirsiniz. Freelance projelerle ev dekorasyona yönelik yenilikçi uygulamalar üretebileceksiniz.

Kursa katılma sürecinin herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Tasarımlarıyla bu sektörde kendini geliştirmek isteyen ve kariyerini konut, iş yeri veya kurumsal iç mekan projeleriyle desteklemeyi hedefleyen herkes kurs sürecine katılabilmektedir.

 

Ankarada Anadolu Güzel Sanatları Lisesini Kazanan Öğrenciler
Ankarada Güzel Sanatları Kazanan Öğrencilerin Etkinliği
Ankarada Hobi Kursu Atölyesi
Ankarada Güzel Sanatlara Hazırlık Atölyesi
Ankarada Güzel Sanatlar Eğitim Atölyesi
Ankarada Güzel Sanatlar Eğitim Atölyesi
Ankarada Güzel Sanatlar Eğitim Atölyesi
Ankarada Güzel Sanatlar Sınavı Sonrası
Fotoğraf Gezileri Ankara
Ankarada Güzel Sanatları Kazananların Eğlencesi

Ankaradaki Anadolu Yemekleri, Ankaradaki Bilgisayar Yemek Eğitimi, Ankaradaki Bilgisayar Yemek Yapma Kursu, Ankaradaki En Başarılı Yemek Odası Takımları, Ankaradaki En Başarılı Yemek Tarifi Videosu