Pastel Boya malzeme satışı Ankara

Resim Atölyesi Malzemeleri

Thumbnail image 

Resim Atölyesi Malzemeleri


Resim kursuna katılmadan evvel resim malzemeleri ile ilgili bilgi almak isterseniz bu yazımızı inceleyebilirsiniz. Sanat atölyemizi ziyaret ederek kurs ortamına görebilir, kullanılan malzemeleri de inceleyebilirsiniz.


AİRBRUSH:  Bir makinedir. Mürekkeple dolu bir kalemin, hava üfleyen bir motora bağlanmasıyla elde edilmiş bir makinedir. Hava kalemin içine üflenir ve mürekkep bu sayede resim yüzeyine püskürtülür. Daha çok grafik sanatçıları tarafından kullanılır. Ayrıca resim yaparken yapılan hataları düzenleme ve küçük ayrıntılar ile oynamak için uygun bir araçtır.


AKRİLİK BOYALAR: Biraz parlaktır. Plastikten yapılmıştır. Esnek olma özelliği vardır. Bu özellik kuruduktan sonra da devam eder.  Yağlı boya ile farklılıkları vardır. Akrilik boyalar suda çözünmez.  Bu nedenle resim yapılırken istenildiği kadar inceltilebilirler.


Karakalem Atölyesinin Malzemeleri, Yağlıboya Atölyesinin Malzemeleri, Güzel Sanatlar Atölyesinin Malzemeleri, Seramik Atölyesi’nin Malzemeleri ile ilgili hem kursumuzdan hem de web sitemiz üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Yağlı Pastel Ankara
Yağlı Pastel Malzemeleri Ankara
Yağlı Pastel Örnekleri Ankara
Toz Pastel Malzemeleri Ankara
Yağlı Pastel Ankara
Pastel Boya malzeme satışı Ankara

 

Thumbnail image 

Ankarada Ebru Atölyesi Malzemeleri, Ankarada Ebru Kursu Malzemeleri, Ankarada Fotoğrafçılık Atölyesinin Malzemeleri, Ankarada Heykel Atölyesi Malzemeleri, Ankarada Karakalem Atölyesinin Malzemeleri, Ankarada Resim Atölyesi Malzemeleri