Bardak İçinde Yağlı Boya Fırçaları Ankara

Resim Boyaları

Thumbnail image 

Resim Boyaları


En çok kullanılan malzemeler aşağıdaki gibidir:


ARAP ZAMKI: Katı, toz ve sıvı olarak sağlanabilir. Afrika, Asya ve Avustralya’da yetişen akasya ağacından elde edilir. Zamk sadece resimde değil seramikte de yapıştırıcı olarak kullanılır. Suda çözünür ve zamklar arasında en yaygın kullanılanıdır.


ASTAR: resim yapılmadan zemine uygulanır. Çok çeşitli kullanım alanı vardır. Fakat resim için en uygun olanı resim yüzeyi oluşturabilmektir. Resim yapılacak yüzeye temel dokusunu verir.


ÇİNİ MÜREKKEBİ:  bazen hint mürekkebi olarak anılmaktadır. Desen için siyah renkli olan mürekkep kullanılmaktadır. Genelde iki kullanım şekli mevcuttur. Islatılarak nemlendirme işlemi yapılan çubuklar halinde veya pigmentin ıslatılarak yapışkan katılmış şişelerde saklanan hali ile.


Kuru Boya Boyaları, Sanat Boyaları, Resim Boyaları, Çizim Boyaları, Lavi Boyaları, Seramik Boyaları ile ilgili tüm malzemeleri kursumuzdan ve web sitemizden tedarik edebilirsiniz.


Thumbnail image 

Ankarada Ebru Boyaları, Ankarada Görsel Sanatlar Boyası, Ankarada Heykel Boyaları, Ankarada Karakalem Boyaları, Ankarada Kuru Boya Boyaları, Ankarada Resim Boyası, Ankarada Sanat Boyaları, Ankarada Sulu Boya Boyaları, Ankarada Yağlı Boya Boyaları