Hobi Grupları Yağlı Boya Dersleri Ankara

Yağlı Boya Çeşitleri

Thumbnail image 

Yağlı Boya Çeşitleri


Yağlı Boya Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler nelerdir? Diye soracağım bir kurs arıyorum diyorsanız sanat atölyemiz içerisinde yer alan kırtasiyeden tüm malzemelerinizi tedarik edebilirsiniz.


Yağlı Boya Çeşitleri Nelerdir sorusunun yanıtı yazımızdan ve sanat atölyemizden öğrenebilirsiniz.


Profesyonel  Yağlı Boya:  atölyelerde en çok kullanılan boya çeşididir. Hızlı kuruduğu için kolaylık sağlar. Geniş renk skalası sayesinde öğrencilerin ve amatörlerin yanı sıra profesyonel sanatçılar tarafından tercih edilir.


Artist Yağlı Boya: En kaliteli pigment dokusuna sahip boyalardır. Renk kartelası geniştir. Markaya göre 90 renk ile 120 renk arasındadır. Artist yağlı boyalar 1`den 8`e kadar seriden oluşabilir. Her seri fiyatı farklıdır.


Su Bazlı Yağlı Boyalar:  görünümü klasik yağlı boyalar gibidir. Su ile incelterek kullanılabilir ve temizlenebilirler. Solunum yolu rahatsızlığı olanlar için kullanılması tavsiye edilir. Öğrencilerin kullanımı açısından güvenlidir.


Oil Bar:  Adını üzerinde taşıyan yağlı boya çubuğudur. Diğer yağlı boyanın tüm özelliklerine sahiptir. Kalem şeklindedir. Ucu hafifçe terebentine batırarak fırça kullanmadan yağlı boya resim yapmaya yarar. Özellikle detay çalışmalarında çok idealdir.


Yağlı Boya Resmi Yapmak İçin Hangi Malzemeleri Almalıyım diye düşünmeyin ve size uygun olan boyayı seçebileceğiniz adreslerden tedarik edin. Bunun için önemli olan sizin seviyenize ve beklentilerinize uygun boya almanızdır.


Thumbnail image 

Ankarada Yağlı Boya Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler, Ankarada Yağlı Boya Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim, Ankarada Yağlı Boya Çeşitleri, Ankarada Yağlı Boya Çeşitleri Nelerdir, Ankarada Yağlı Boya Malzemesi Nelerdir