Karakalem Bir Sokak İmgesel Çizim Örneği Ankara

En İyi Mimarlık Eğitimleri

Thumbnail image 

En İyi Mimarlık Eğitimleri


Yeni bir kariyer hedefi olan tüm kursiyerler mimarinin tüm teorik ve uygulamalı süreçlerine katılım göstererek kendilerini geliştirebilecekler. Başlangıç seviyesinde dizayn, dekorasyon ve planlama teknikleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Akabinde ise renk, ışık, zemin, pencere, mobilya, konut, duvar gibi mimarinin temel unsurlarını öğrenebileceksiniz. Bu kursa gelirken hayalinizde olmayan fakat yaparken şaşıracağınız yemek, çocuk, oturma, çalışma odası, banyo ve mutfak dizaynı, ayakkabı dolabı, kütüphane, kapı gibi unsurların oluşturulması hakkında pek çok sürece dahil olabileceksiniz


İç mimarlık kursunun içeriğinde yer alan ve  en temel bilgisayar programları arasında yer alan 3D Studio Max ve Autocad ile kişisel çalışmalarınızı bilgisayar ortamına taşıyabileceksiniz.


Eğitimi başarı ile tamamlayanlar kendilerini geliştirmeleri halinde proje müdür ve iç mimari konularından çalışabileceklerdir. Tasarım ve konsept danışmanı olarak projelerde yer alabilirsiniz. Freelance projelerle ev dekorasyona yönelik yenilikçi uygulamalar üretebileceksiniz.


Kursa katılma sürecinin herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Tasarımlarıyla bu sektörde kendini geliştirmek isteyen ve kariyerini konut, iş yeri veya kurumsal iç mekan projeleriyle desteklemeyi hedefleyen herkes kurs sürecine katılabilmektedir.


En İyi Mimarlık Eğitimleri, En Başarılı Mimarlık Kursu En İyi Mimarlık Eğitim Merkezi, En Başarılı Mimarlık Dershanesi konularında görüşmek için sizleri Anadolu Sanat Merkezine bekleriz.


Thumbnail image 

Ankarada En Başarılı Mimarlık Dershanesi, Ankarada En İyi Mimarlık Eğitimleri, Ankarada ki En Başarılı Mimarlık Dersleri, Ankarada ki En Başarılı Mimarlık Kursu, Ankarada Mimarlık Eğitimi Nereden Alabilirim