ANADOLU

ANADOLU SANAT EĞİTİMLERİ

SANAT

HOBİ KURSLARI

YAĞLIBOYA - KARAKALEM

Sanat Eğitimde 
Anadolu Sanat

Çizim, resim ve hobileri ile ilgili eğitimler almak isteyen kişiler için çizim merkezleri bulunmaktadır.

Bunlar arasında sizler elbette en iyi eğitimi veren kaliteli bir merkezi tercih etmek istemektesiniz ve bizler de kaliteden ödün vermeyen bir eğitim politikamız ile sizlere Anadolu Sanat Merkezi olarak hizmet vermekteyiz.

Çizim merkezlerimiz arasında kalitesinden ödün vermeden öğrencilerini düşünülerek fiyatlarını uygun tutan ve kurs saatlerini de öğrencilerinin rahatça devam edebilecekleri şekilde hazırlayan bir merkez olarak sizler bizi seçmekle doğru adımı atmış olacaksınız.

Haydi kurslarımıza kayıtsız kalmayın. Sizleri bir kahve içmeye bekliyoruz.

 

HAFTA İÇİ GRUPLARI

Saat : 10.30

SİZİN HOBİNİZ NE

Hobi kursları için bizler kusursuz bir hizmet vermek için en iyi merkez olarak yer almamızı hobi eğitimi alan kişilerin memnun ve başarılı olarak bitirmeleri ile sağlamaktayız.

Burada bütün boyama teknikleri eğitimi alabilecek olmanızın yanında ayrıca sanat merkezi olarak hizmet vermekteyiz ve böylece sizlerin resim eğitimi alabilmenizi sağlamaktayız.

HAFTA SONU GRUPLARI

Saat : 13.00

HOBİ DERSLERİ

Burada karakalem kursları olarak sizlere resim eğitimi de veriyor ve böylece de Anadolu Sanat Merkezi olarak sizlerin aradığınız gibi özel kurslar alarak kendinizi yetenekli olduğunuza inandığınız alanlarda geliştirmenizi sağlamanın yanında boyama malzemeleri içinde hizmet vermekteyiz.

Uygun fiyatlarımız ve büyün kurslarımız hakkında bilgiler verebilmek için de sizleri merkezimize bekliyoruz.

Sanat Terapisi

Fotoğrafçılık Kursları

Fotoğrafçılığın nasıl başladığına dair kesin tarih ve nerede bulunduğu bilinmemektedir.

Fotoğrafçılığın tarihi, 8.yüzyılda Arap kökenli Cabir İbni Hayyam Gümüş Nitrat güneş ışığının etkisiyle karardığını bulması ve 15. asırda Leonardo da Vinci’nin karanlık bir odada mevcut olan ufak bir deliğin, odanın dışındaki görüntüleri aksettirmesini bulması ile şekillenmiştir. Işığın, karanlık kutunun diğer yüzeyine yansıtılarak görüntü elde edilmesi fotoğraf tarihi açısından büyük bir gelişme olmuştur.

Anadolu Sanat Merkezi’ni ziyaret ederek öğrenebilir ve uzman öğretmenlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Böylelikle eğitim planınızı daha sağlıklı bir şekilde organize edebilirsiniz.

Ayrıca bazı ekipmanlara sahip değilseniz fotoğrafçılık kursu bünyesindeki ekipmanları hizmetinize sunabilme imkânı vardır.

Şimdi kendi yüzyılımız dijital dönem.

Haydi Fotoğrafçılık Kurslarımıza katılma zamanı.

Heykel Kursları

EBRU KURSU

Anadolu Sanat Merkezi olarak uzun yıllardır sanat alanlarına ait birçok konuda atölye ve kurs ile hizmet vermekteyiz. Ebru Atölyeleri Nerelerde Var? sorusuna bulabileceğiniz en iyi adreste bulunmaktasınız.

Ebru kursu eğitimin birçok amacı bulunmaktadır.  Bunların başında geleneksel Türk süsleme sanatları alanında temel bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

Böylelikle kurs sırasında öğrendiğiniz bu sanatın köklerini ve günümüze kadar nasıl taşındığını bilerek daha verimli bir çalışma ortamı yaratmış oluyoruz.

Ebru sanatının tarihi ve felsefesini bilmeden ya da hissetmeden duygularınızı yansıtan ebrular ortaya çıkamayacağının biliyoruz.

Bu yüzden öncelikle tarihimize damgasını vurmuş bu sanat ile ilgili genel bilgileri aktarıyoruz. Ebru ustalarının çalışmaları ve derinlikleri üzerine çalışmalar ile de farkındalık seviyenizi yükseltiyoruz.

Ebru Nedir diye soruyor ve Ebru Kursları, Eski Usul Osmanlı Ebrusu arayışınız bulunuyorsa Anadolu Sanat Merkezi tüm beklentilerinizi karşılayacaktır.

Heykel Kursları

Görsel sanatlar içerisinde oldukça alt sanat dalı bulunduran bir konudur.

Bu alt dallar içerisinde heykel de bulunmaktadır . Heykel tarihi ile dünyaya not düşmüş ve izlerini hala görebildiğimiz önemli sanat dallarından biridir.

Heykel yapmak, karmaşık gibi görünen yapısı nedeniyle herkesin yapmaya niyetleneceği bir sanat gibi görünmemektedir.

Oysa ki bu sanat dalına ilgi duyan herkes heykel kursu programlarına katılarak başarılı sonuçlar elde edebilir.

Minyatür, devasa veya mükemmellik taşıyan heykeller yapmak için ihtiyacınız olan tek şey doğru bir eğitim almaktır.

Artık Ertelemeyin

Anadolu Güzel Sanatlar Olarak 1989 dan beri sanat eğitimleri vermekteyiz.

Hayat Akıp gidiyor. Ve biz güzel yemeği sona bırakıyoruz. Sonrada bakmışızki doymuşuz.

Şimdi sizde bir bakacaksınızki çok yaşlanmışsınız. Artık birşeyler yapamayacak kadar zaman geçmiş. Herşey gençken güzel. Artık Sizleride Aramızda Görmek istiyoruz.

Karakalem

Karakalem Kursları

Yağlı Boya Kursları

Yağlı Boya Kursları

Ebru Kursları

Ebru Kursları

Anadolu Resim Sergileri

Güzel resim sergileri düzenleyen şirketler bulunmakta ve bizler sizler için en iyi sergileri düzenlemekteyiz. basit yağlı boya çalışmaları yaptıktan ve bu kursu bitirdikten sonra sizde güzel sanatlar sergisi ile yaptığınız resimleri sergileyebilecek ve başarınızın herkesin görmesini sağlayabileceksiniz.

Anadolu Sanat Merkezi olarak hizmet vermekte olan kursumuzda sanata ne kadar çok değer verildiğini görecek ve Yağlı boya çocuk yüzü çizmek artık sizlere hiç zor gelmeyecektir. 

Email