Ankarada Güzel El Çizim Eğitimi Verenler

Kara Kalem Dersleri

Thumbnail image 

Kara Kalem Dersleri


Karakalem Okulu olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Resim tutkunuzu profesyonel bir noktaya getirmek artık çok kolay! Çocuklar, gençler ve yetişkinlerin ayrı gruplarda ders aldıkları sanat atölyemizi ziyaret edebilirsiniz. Alanında uzman öğretmenlerimiz ile kendi yaş grubunuzun olduğu sınıflarda eğitim alabilirsiniz.


Sanat atölyemizde karakalem dersleri ile eğitime başlayabilir kendinizi geliştirmeniz ile de harika resimler yapıyor olarak kurslarımıza devam edebilirsiniz. Resmin başlangıcı olan karakalem eğitimleri sürece başlamalısınız. Kendinizi geliştirdikçe renkleri tanırsınız ve farklı resim akımları ile tanışabilirsiniz.


Resim, belirlenmiş bir yüzeyin üzerine renkler ve çizgiler ile her türlü ekipmanın veya malzemenin kullanılabileceği bir anlatım biçimi aynı zamanda tekniğidir. Resim sanatını uygulayan kişiye ise ressam adı verilir. Ressamlar ise karakalem çizimler kişilerdir. Bu yüzden kağıt, kalem ve silgi ile içinizde yeteneğin dışarı çıkmasına izin verebilirsiniz.


Karakalem çalışmaları ile kompozisyon ve ışık-gölge tekniklerini sayesinde kendini geliştireceksiniz. Boyaların kendilerine has özelliklerini ve teknik zorluklarını bir kenara bırakarak, kara kalem çalışmalarla resme ilk adımınızı atabilirsiniz.


Bir işiniz var ise ve sadece akşamları müsait olabiliyorsanız Karakalem Akşam Okulu olarak açılan kurslarımıza kayıt yaptırabilirsiniz. Karakalem Çizim Örnekleri ile oluşturulmuş sergimizi ziyaret ederek bu harika çalışma ortamını yakından görebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.


Thumbnail image 

Ankarada Kara Kalem Dershanesi, Ankarada Kara Kalem Koleji, Ankarada Karakalem Çizim Örnekleri, Ankarada Karakalem Dersleri, Ankarada Karakalem Kursları, Ankarada Karakalem Okulu, Ankarada Karakalem Yüksek Okulu