Karakalem Potre Adam Çizimi Ankara

Kara Kalem Göz Çizimi

Thumbnail image 

Kara Kalem Göz Çizimi


Yüzün en önemli parçasından birisi de gözlerdir. Gözleri doğru çizdiğinizde iyi bir yüz çizimi ve portre çizimi yapmış olursunuz.


 Göz pınarı için ufak eğik oval ile bitiriyoruz. Çizdiğimiz figürün içine büyük ve küçük iç içe olan iki yuvarlak çiziyoruz. Ben bir bayan gözü çizeceğim için makyaj ürün olan likit çizgisini de şekildeki gibi göz kapağının üst kısmından kuyruk kısmına kadar çizdik.


Ortasını boş bırakırsanız kaş şeklini kalem dokunuşlarıyla vermek için, Ayrıca göz kapağının üzerine göz ile paralel bir çizgi daha çizdim bu çizgi göz çukurunu gösterecek.


Kaş kısmını kalem darbeleriyle boyuyoruz. Göz bebeğinin iç kısmını komple kalem ile boyadıktan sonra dış çemberde şekildeki gibi bir dikdörtgen çiziyoruz. Bu çizdiğimiz göze vuran ışık yansıması olacak ve böylelikle daha gerçekçi bir göz çizmiş olacağız.


Likit kısmı için çizdiğimiz boşluğu kalem ile iyice boyuyoruz daha sonra kirpiklerimizi hafif dışa eğik olarak çiziyoruz.


Şekildeki gibi kenar ve orta kısımları daha koyu olmaz üzere kalem yardımıyla boyuyoruz. Aralara dik bir çizgi çiziyoruz çok bastırmadan. Dikdörtgen bölümü boyamıyoruz.


Karakalem Ödevler, Karakalem Resim Kapağı, Karakalem Dudak Çizimleri Karakalem Ayak Çizimleri,  Karakalem Çizimleri Karakalem Tablolar  Karakalem Eğitim ile ilgili bilgi almak ve doğru bir adreste eğitim alarak başarılı çalışmalar yapmak için kursumuz ile iletişime geçebilirsiniz


Thumbnail image 

Anadolu İletişim Bilgileri:


Ankara Karakalem Göz Çizimi, Ankarada Karakalem Bardak Çizimi, Ankarada Karakalem Çizimi, Ankarada Karakalem Dudak Çizimi, Ankarada Karakalem El Çizimleri, Ankarada Karakalem Gül Çizimi, Ankarada Karakalem Kedi Çizimi