Karakalem Portre Çalışmaları Ankara

Karakalem Kursu Fiyatları

Thumbnail image 

 Karakalem Kursu Fiyatları

Karakalem kurslarında karakalem tekniği öğretilmektedir. Karakalem tekniği ile istediğiniz görüntü ve kompozisyonu tek renk olarak çalışabilirsiniz. Bu tek renk çalışmalarınız resim alanında sizi bir adım ileriye götürebilir. Örneğin yağlı boya çalışmak için egzersiz niteliği taşıyacaktır. İleride resim kursuna devam etmek isterseniz eskiz defterlerine gerçekleştireceğiniz bu çalışmalar ilerde muhteşem tablolara dönüşebilirsiniz.


Karakalem yüzyıllardır ressamların vazgeçemediği bir malzemedir. Karakalem çalışmaları kalem ve kömür kalemle gerçekleştirilen karakalem çalışmalardır. Bu çalışmalara her zaman ayrı bir ilgi duyulmaktadır. Yağlı boya ve sulu boya çalışmaların renk zenginliğini bir kenara bırakarak oluşturulan bu ışık-gölge ve kontür çalışmaları, başlı başına birer sanat eseri olmalarının yanı sıra, renkli çalışmalar için yol gösterici bir rol üstlenirler.


Kalem Dershanesi, Kalem Eğitim Et, Kalem Kalem Kutusu ile ilgili bilgi almak ve doğru bir adreste eğitim alarak başarılı çalışmalar yapmak için kursumuz ile iletişime geçebilirsiniz.


Thumbnail image 

Ankarada Çok Başarılı Kurslar, Ankarada Güzel Sanatlar Ücreti, Ankarada Karakalem Kursu Ücreti, Ankarada Karakalem Kursunun Ederi, Ankarada Karakalem Kursunun Fiyatı, Ankarada Karakalem Kursunun Ücretleri, Ankarada Kurs Eğitim Ücreti, Ankarada Kurs Fiyatları, Ankarada Kuş Fiyatları