Cindy Crawford Kara Kalem Çizimi Ankara

Karakalem Yüz

Thumbnail image 

Karakalem Yüz


Adım adım yüz çizimini dilerseniz kurs ortamında dilerseniz de yazımızda bulabilirsiniz.


İlk Adım:


Bir dikdörtgen çizmelisiniz. Yalnız dikdörtgenin genişliği, uzunluğunun 2/3 ü olmalı. Daha sonra dikdörtgenimizi ortadan ikiye, yandan ikiye bölünmelidir.


İkinci Adım:


Yarıya böldüğümüz bölümden alt kısımda olanı tekrar ikiye bölüyoruz. Böldüğümüz dikdörtgenden en altta olan kısmı tekrar ikiye bölüyoruz.


Üçüncü Adım:


Dikdörtgenin genişliğini dörde bölmelisiniz .Çıkan sonuç çizimin göz genişliği ölçüsüdür. Şimdi bir göz boyunu ortaya yerleştirin bu ölçü iki göz arası mesafeniz olacak. Sonra iki yana doğru tekrar göz boyunu işaretlemelisiniz.


Dördüncü Adım:


En önemli bölüm yüz dış hatlarını çizmeye başlamalıdır. Bunu çizmek için birçok teknik var ama en iyi öğrenme şekli bakarak çizme bunun içinde araştırma çizgilerine ihtiyaç duyacaksınız.


Bu süreçleri kursumuzda en iyi şekilde öğrenebilirsiniz.


 Karakalem Çizimleri, Karakalem Figür Çizimi, Karakalem Model Çizimleri, Karakalem Eğitim, Karakalem Dershaneleri  ile ilgili bilgi almak ve doğru bir adreste eğitim alarak başarılı çalışmalar yapmak için kursumuz ile iletişime geçebilirsiniz.


Thumbnail image 

Ankarada Karakalem Bebek Yüzü Çizmek, Ankarada Karakalem Erkek Yüzü Çizme, Ankarada Karakalem İnsan Çizmek, Ankarada Karakalem İnsan Yüzü, Ankarada Karakalem Kadın Yüzü Çizmek, Ankarada Karakalem Portre Çizimleri, Ankarada Karakalem Yaşlı Yüzü Çizimi, Ankarada Karakalem Yüz Çizimleri