Karakalem Natürmort Çizim Ankara

Mimarlık Kursu

Thumbnail image 

Mimarlık Kursu


Anadolu Sanat Merkezi Mimarlık Kursunun hazırlanırken eğitim içerikleri belli bir hedefe yönelik amaçlanmıştır. Mimarlıkta kullanılan malzemeler ve yüzeyler hakkında bilgi elde edinmek kursumuzun bir parçasıdır.  Müşterinin ihtiyaçlarına ve kısıtlamalarına saygı göstererek fonksiyonel ve estetik konut , işyeri ve kurumsal alanların tasarlanmasını öğrenerek piyasada talep ve beklentilerinize yanıt verebilirsiniz.


Mimari konseptlerinin uygulamasını öğrenerek dekorasyon beklentisi olan müşterinize yanıt verebilirsiniz. Endüstri standartlarını ve sunum becerilerini öğrenmek piyasada rekabet avantajını yaratacaktır.  Bilgisayar destekli ve el ile taslak çizimi üzerine çalışmak ve mükemmelleştirebilirsiniz.


Sanat atölyemizde yer alan kursumuzu ziyaret ederek öğretmenlerimizle tanışabilirsiniz. Kurs ortamını görebilirsiniz.


İç Mimarlık Kursları, İç Mimarlık Eğitimleri, İç Mimarlık Sertifikalı Kurslar, İç Mimarlık Sanat Eğitimi, İç Mimarlık Ofisleri, İç Mimari Eğitimi ilgili bilgi almak ve doğru bir adreste eğitim alarak başarılı çalışmalar yapmak için kursumuz ile iletişime geçebilirsiniz.


Thumbnail image 

Ankarada İç Mimarlık Kursları, Ankarada MEB Onaylı Mimarlık Eğitimleri, Ankarada Milli Eğitim'e Bağlı Mimarlık Dersi Veren Yerler, Ankarada Milli Eğitim'e Bağlı Mimarlık Kursu, Ankarada Mimarlık Eğitimleri, Ankarada Mimarlık Kursu, Ankarada Mimarlık Sertifikası