Modelistlik Kursları

Thumbnail image 

Modelistlik Kursları


Siz de çağımızın gereksinimi olan modelistlik mesleğine merak duyuyorsanız, yeni dönemimizde çok uygun ödeme kolaylığıyla Anadolu Sanat Merkezi ile modelistlik kursuna katılmak ister misiniz?


Sanat atölyemiz vermiş olduğu modelistlik kursu eğitimiyle, sektörün bir modelistten beklediği ticari ve piyasa alt yapılı, çizim bilgisi vermektedir.


Kursa katılım göstermeniz için özel bir çizin yeteneğine sahip olmanıza gerek yoktur. Tasarım duygusu olan herkes kurs içeriğinde verilen pratik bilgiler ile modayı öğrenebilir.


Modelist olabilmek için, öncesinde teknik modelistlik eğitimi almayı şart koşmuyoruz. Bizler kurs içeriğinde de ressamlık mantalitesi dışında sektörel bir çizgi tekniğinde vermekteyiz. Kalıp bilgilerini ve kurallarını her öğrencimiz için ayrı ayrı göz önünde bulundurmaktayız.


Kursiyerlerin çizilen tasarımın kullanılabilirlik açısından da düşünülerek yapılması konusunda içeriklerimiz bulunmaktadır. Daha ticari ve sektörel bir çizim kalitesi ile öğrencilerimizi iş hayatına hazırlamayı ümit ediyoruz.


Modelistlik Kursu Veren Yerler ve Stilistlik Kursu Verenler, Modacı Şahıslar, Modayı Takip Edenler, Moda Eğitim Atölyesi için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.


Thumbnail image 

Ankarada Eğitim Merkezleri, Ankarada Modelist İle İlgili Sanat Merkezleri, Ankarada Modelistlik Dershanesi, Ankarada Modelistlik Kurs Etüt Merkezi, Ankarada Modelistlik Kursu, Ankarada Modelistlik Kursu Veren Yerlerin Telefonları