Pastel Tekniği İle Yapılmış Nü Örnekleri Ankara

Resim Art

Thumbnail image 

Resim Art


Tüm resim genellemelerini bir kenara bırakırsak RESİM eşittir RENK + KOMPOZİSYON + RİTİM toplamıdır.


Resim yapmanın fiziksel ve psikolojik açıdan sayısız faydası olduğunu biliyor musunuz? Kursumuzda öğretilen resim yapma teknikleri ile kolayca resim yapabilirsiniz.


Kasların gelişimine ve göz-el koordinasyonunun sağlanmasına büyük katkısı olan resim yapma faaliyeti, iletişimin ve sanatın en güzel yöntemlerinden biridir. Bilinçaltının ifade edilmesine de imkan sunan ve hobi olarak yapılabilecek resimler sayesinde keyifli zaman geçirirken huzur bulabilirsiniz.


Profesyonel olarak resim yapanlar ya da yıllardır resim sanatı ile uğraşanlar resim çizmenin püf noktalarını bilirler. Kalem ve kağıt başta olmak üzere malzeme seçiminde kalite, fiyat, ışık hatta çalışma ortamının bile resmin güzelliğini etkilediğini bilmeleri gerekir.


Resim yapmak ne kadar yeteneğe bağlı olsa da kullanılan araç ve gereçlerin, çok sayıda resim yapmanın ve ünlü tabloları incelemenin etkisi büyüktür.


Görsel Sanatlar Atölyesi,  Karikatür Atölyesi, Ebru Atölyesi, Çocuk Atölyesi, Görsel Sanatlar Eğitim Atölyesi konularında bilgi almak için kurslarımıza katılım gösterebilirsiniz.


Thumbnail image 

Ankarada Çizim Kursu, Ankarada Çizim Sanatları, Ankarada Çizimi Eğitimleri, Ankarada Görsel Eğitim, Ankarada Görsel Sanatlar, Ankarada Grafik Eğitimi, Ankarada Resim Art, Ankarada Resim Kursu, Ankarada Resim Sanatı, Ankarada Resim Sanatları, Ankarada Sanat Eğitimleri