Hobi Grupları Yaglıboya Dersleri Ankara

Yağlı Boya Çiçek Çalışmaları

Thumbnail image 

Yağlı Boya Çiçek Çalışmaları


Yağlıboya Çiçek Çalışması Yapanlar ile çalışmak ve doğrudan bu kişiler ile çalışmak istiyorsanız kursumuza bekleriz. Kursumuzun bitmesinin ardından çalışmalarınız Yağlı Boya Satılık Tablolar arasında yerini alacaktır.


Yağlı boya çiçek remi çizmek için öncelikle ihtiyaç olan obje çiçektir. Bunun için dalından koparttığınız veya saksınızda bulunan bir çiçeği kullanabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında canlı çiçek kullanmak faydalı olur çünkü uzun vadede solmaz ve bozulmaz. Örneğin siz yaz aylarında oldukça fazla bulunan bir çuha çiçeği seçtiniz.


Öncelikle saksı içerisinde model olarak aldığınız çiçeği kurşun kalem ile çizmek gerekir. Sonrasında çiçeklerin üzerinden hafif bir şekilde fırça ile renklendirebilirsiniz.  Böylelikle fondan çiçeği ayırabilirsiniz. Eğer kağıdınız beyaz değil de renkli ise bu konuda dikkat etmelisiniz. Renkli bir kağıt üzerinde bir de renkleri kağıt üzerinde karıştırırsanız beklemediğiniz sonuçlar ortaya çıkabilir.


Çalışmanız beyaz veya parlak olarak bırakmak istediğiniz yerleri en sona bırakmalısınız.


Yağlı Boya Çiçek Manzaraları ve El Yapımı Manzara Resimleri yapmak isterseniz kurslarımız tam size göre. Malzemelerinizi de kursumuzdan tedarik edebilirsiniz. Böylelikle zamanınız size kalır ve eğitimin tadını çıkarabilirsiniz.


Thumbnail image 

Ankarada El Yapımı Çiçek Çalışmaları, Ankarada Orijinal El Yapımı Çiçek Çalışmaları, Ankarada Yağlı Boya Çiçek Manzaraları, Ankarada Yağlı Boya Çiçek Örnekleri, Ankarada Yağlı Boya Çiçek Resimleri, Ankarada Yağlıboya Çiçek Çalışması Yapanlar