Yağlı Boya Malzeme satışları Ankara

Yağlı Boya Eserler

Thumbnail image 

Yağlı Boya Eserler


Resim mağarada yaşayan insanlar bugüne dek hayatımızda vardır. Barok dönemi ile zenginleşen resim sanatı günümüzde giderek gelişmektedir. Bugüne dek yapılan çarpıcı eseler aşağıdaki gibidir:


El Greco  1600-1610 yılları arasında Toledo Manzarası adlı tablosunu yapmıştır.  Bu tablo renklerin kullanımı ve fırça darbeleriyle önemlidir. Keskin renkler ve karşıt renkler bir arada bulunmaktadır. Konu edilen kale, Toledo kentinin özgürlüğünü kazanmasındaki özel yeriyle tanınır.


Peter Paul Rubens, 1618 yılında Leuccipus’un Kızlarının Kaçırılışı adlı tablosunu tamamlamıştır. Bu çalışma barok tarzının başyapıtıdır. İki atın güç gösterisi olarak şahlanıyor olması, ressamın göndermelerinin inceliğine işaret eder.


Diego Velazquez,1656 yılında Nedimeler tablosunu yapmıştır. Kral IV. Felipe’nin kızı Margarita ve hizmetçileri tablo da görebilirsiniz. Resmi yapan Velazquez de resim de vardır. Resim içerisindeki aynada Kral ve Kraliçe’de vardır. Böylece resim, ayna objesi sayesinde, dışardakini içeriye dahil etmektedir.


Johannes Vermeer 1665 yılında hepimiz tarafından bilinen İnci Küpeli Kız tablosunu tamamlamıştır. Kuzey’in Mona Lisa’sı olarak adlandırılır. Resmin ana objesi inci küpedir.


Yağlıboya Sanat Eserleri ve anlamlarını Anadolu Sanat Merkezi’nde öğrenebilirsiniz. Yağlı Boya Kime Yaptırabilirim  ben Yağlı Boya Çizimler yapmak istiyorum diyorsanız sizi kursumuza bekleriz.


Thumbnail image 

Ankarada ki Yağlı Boya Çalışmaları, Ankarada Yağlı Boya Çizimler, Ankarada Yağlı Boya Eserler, Ankarada Yağlı Boya Kime Yaptırabilirim, Ankarada Yağlı Boya Malzemeleri Odada Yağlı Boya Ürünleri, Ankarada Yağlı Boya Satışları, Ankarada Yağlıboya Sanat Eserleri, Ankarada Yağlıboya Siteleri